شرکت صنعتی فرد ایران

تاسیس 1337

بیش از60 سال تجربه حضور در صنعت توزین کشور

شركت صنعتی فرد ایران بعنوان اولین تولیدكننده باسكول و سیستم های توزین در ایران فعالیت خود را از سال 1337 در رابطه با تولید انواع باسكول و سیستم های توزین آغاز نمود. كیفیت، دقت و حساسیت سیستم های توزین تولیدی باعث گردید كه بخش عمده ای از بازار در طی قریب به شش دهه به این واحد تولیدی اختصاص یابد.

به فضل الهی و با بهره مندی از توانمندی های علمی فارغ التحصیلان معتبر مراكز علمی داخلی و خارجی و همچنین ارتباط تنگاتنگ با موسسات بین المللی تولیدی، تحقیقاتی و پژوهشی در بیش از 60 سال اخیر شاهد موفقیت های شگرف علمی و تولیدی در سطح ملی و بین المللی بوده و در راستای تحقق اهداف شرکت و پیشبرد خط مشی کیفیت برتر و انطباق محصولات تولیدی، با استانداردهای ملی و بین المللی، موفق به قرارگیری در بین شرکت های برتر این صنعت در جهان گردیده است.

فعالیت های دانش محور این شرکت باعث گردید تا کارگروه ارزیابی و تشخیص صلاحیت شرکت ها و موسسات دانش بنیان وابسته به معاونت علمی و فناوری ریاست محترم جمهوری، این شرکت صنعتی را بعنوان تولید کننده کالای دانش بنیان ارزیابی و معرفی نماید.

واحدهای تولیدی شرکت صنعتی فرد ایران با بیش از 43000 متر مربع بزرگترین كارخانجات سازنده سیستم های توزین در سطح كشور، منطقه و حتی برخی از كشورهای اروپایی مشتمل بر سالن های تولید، انبارهای متنوع مواد و كالا و همچنین ساختمان های اداری در شهرك صنعتی امیركبیر كاشان استقرار یافته است.

در حال حاضر شرکت صنعتی فرد ایران در زمینه طراحی و تولید انواع باسکول جاده ای و سیستم های متنوع توزین صنعتی و الكترونیكی، ابزار دقیق و ITS و پروژه های خاص و منحصر بفرد اقدام به فعالیت می نماید. امید آن داریم كه با لحاظ استاندارد های ملی و بین المللی و بهره مندی از خلاقیت و ابتكار نیروهای متعهد علمی و استفاده از تجربیات فنی و حرفه ای پرسنل در زمره 10 شركت برتر جهان در حوزه ابزار دقیق قرار بگیریم.

نمایندگی باسکول در مازندران